Dr n. med. Joanna Boidol

Specjalista chorób wewnętrznych, kardiolog.

Śląski Uniwersytet Medyczny ukończyła w 2007 r.

Odbyła staże zagraniczne w Szpitalach Uniwersyteckich – Civil i Hautepierre w Strasburgu.

Związana zawodowo ze Śląskim Centrum Chorób Serca w Zabrzu, gdzie zatrudniona jest od 2008 r. w I Oddziale Klinicznym Kardiologii, Katedry Kardiologii Wrodzonych Wad Serca i Elektroterapii.

W Poradni Kardio-Med Silesia, oprócz konsultacji internistycznej i kardiologicznej, zajmuje się kontrolą wszczepionych urządzeń kardiologicznych (rozruszniki serca, kardiowertery-defibrylatory – ICD, stymulatory resynchronizujące – CRT-D).    This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Śląski Park Technologii Medycznych Kardio-Med Silesia Sp. z o.o., ul. M. Curie-Skłodowskiej 10C, 41-800 Zabrze, KRS:0000396540, NIP:6482761515, Regon:242742607, jako Administratora Danych w celu otrzymania odpowiedzi. Zgodę mogę wycofać składając oświadczenie na adres: iod@kmptm.pl. Administrator danych poinformował mnie, że niniejsza zgoda nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

    Klauzula informacyjna o szczegółach przetwarzania jest dostępna pod linkiem.

    Partnerzy Wspierający:

    Partnerzy: