Dr n. med. Anna Starostka-Tatar

Specjalista w dziedzinie neurologii. Absolwentka Wydziału Lekarskiego Śląskiej Akademii Medycznej w Zabrzu. W 2019 r. uzyskała tytuł doktora nauk medycznych na podstawie pracy o epidemiologii udarów mózgu. Obecnie łączy leczenie pacjentów z pracą w międzynarodowych badaniach klinicznych. Uczestniczka licznych sympozjów naukowych. W swojej pracy skupia się na holistycznym podejściu do pacjenta.

W Zespole Poradni ŚPTM Kardio-Med Silesia Pani Doktor będzie konsultowała i prowadziła również pacjentów zgłaszających problemy neurologiczne po przebyciu Covid-19.    This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Śląski Park Technologii Medycznych Kardio-Med Silesia Sp. z o.o., ul. M. Curie-Skłodowskiej 10C, 41-800 Zabrze, KRS:0000396540, NIP:6482761515, Regon:242742607, jako Administratora Danych w celu otrzymania odpowiedzi. Zgodę mogę wycofać składając oświadczenie na adres: iod@kmptm.pl. Administrator danych poinformował mnie, że niniejsza zgoda nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

    Klauzula informacyjna o szczegółach przetwarzania jest dostępna pod linkiem.

    Partnerzy Wspierający:

    Partnerzy: